Bordslampa Art Deco stil

Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil
Bordslampa Art Deco stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, Art Deco-stil, 1950-tal, Hillebrand, Tyskland, stomme i mässing, domformad skärm, höjd ca 45 cm

Bruksslitage, smärre repor och bucklor förekommer, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

599002

2018-12-14