Fåtölj Tove design Acton Schubell & Ib Madsen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ACTON SCHUBELL & IB MADSEN, fåtölj, "Tove", Bovenkamp, Holland, 1960-tal, teak, klädsel i grön ulltextil, reglerbar rygg, sitthöjd ca 39 cm

Klädsel med slitage, hål i ryggen

599012

2018-12-14