Just
2018-12-15
599022
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): Italienskt landskapsmotiv, signerad Lundegård, olja på duk, ca 32x45 cm