Silver smycken
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCH, HÄNGE, COLLIER samt ÖHÄNGEN, 1 par, silver med vita pastestenar, collier med droppformad pärlemor, stämplat ´´KP´´, örhängen med imitation pärlor, skruvsystem, med svenska importstämplar, collierslängd ca 46.5 cm, totalvikt ca 18.2 g
Brosch och hänge saknas pastestenar, bruksslitage, ställvis anlöpning
599053
2018-12-14