Silver smycken

Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken
Silver smycken

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCH, HÄNGE, COLLIER samt ÖHÄNGEN, 1 par, silver med vita pastestenar, collier med droppformad pärlemor, stämplat ´´KP´´, örhängen med imitation pärlor, skruvsystem, med svenska importstämplar, collierslängd ca 46.5 cm, totalvikt ca 18.2 g

Brosch och hänge saknas pastestenar, bruksslitage, ställvis anlöpning

599053

2018-12-14