Erik Fankki samekniv

Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv
Erik Fankki samekniv

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK FANKKI (Kaitum, född 1968), kniv, samearbete, fäste i björk och graverat renhorn, slida i graverat renhorn samt. renskinn, monogramsignerad och daterad EF 1993, längd 22 cm

Hornet gulnat,

599067

2018-12-14