Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NIDERVILLER (etabl. 1735), figurin, porslin, Frankrike, 1800-talets slut, vit glasyr, i form av kvinna i fåtölj, höjd ca 27 cm
Lagningar, nagg
599073
2018-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här