Niderviller figurin

Niderviller figurin
Niderviller figurin
Niderviller figurin
Niderviller figurin
Niderviller figurin
Niderviller figurin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NIDERVILLER (etabl. 1735), figurin, porslin, Frankrike, 1800-talets slut, vit glasyr, i form av kvinna i fåtölj, höjd ca 27 cm

Lagningar, nagg

599073

2018-12-16