Gerald Van Den Berg fåtölj samt fotpall
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GERARD VAN DEN BERG, fåtölj samt fotpall, "Loge", tillverkad för Montis, formgiven 1989, klädd i blått skin, höjd 80, 108x71 cm
Bruksslitage, främre ben lösa gängor i fothyllsorna, fläckar och repor
599084
2018-12-15