Gerald Van Den Berg fåtölj samt fotpall

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERARD VAN DEN BERG, fåtölj samt fotpall, "Loge", tillverkad för Montis, formgiven 1989, klädd i blått skin, höjd 80, 108x71 cm

Bruksslitage, främre ben lösa gängor i fothyllsorna, fläckar och repor

599084

2018-12-15