Skåp nyrokoko
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, fanerat med valnöt och valnötsrot, glasad dörr, invändigt med justerbar hyllor, sockel med lådor, höjd ca 225, 100x46 cm, nyckel finns
Slitage, krön med smärre avslag, repor, ytskador
599107
2018-12-16