Kniv

Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KNIV, samearbete, fäste i körsbärsträ och björknäver med mässingsinlägg, slida i körsbärsträ och skinn med koppardetaljer, kolstålsblad från Brusletto, Norge, monogramsignerad SHL, daterad -95, längd ca 25 cm

Tillverkarbrev medföljer

599117

2018-12-14