Kniv
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KNIV, samearbete, fäste i körsbärsträ och björknäver med mässingsinlägg, slida i körsbärsträ och skinn med koppardetaljer, kolstålsblad från Brusletto, Norge, monogramsignerad SHL, daterad -95, längd ca 25 cm
Tillverkarbrev medföljer
599117
2018-12-14