Sybord sengustaviansk stil

Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, fällbar skiva med antikiserande intarsiadekor, beslag i mässing, höjd ca 72, 60x41 cm, nyckel saknas

Ytskador, fotkrysset släppt från benställningen och i behov av renovering, nyckel saknas

599124

2018-12-16