David Ahlqvist oljemålning

David Ahlqvist oljemålning
David Ahlqvist oljemålning
David Ahlqvist oljemålning
David Ahlqvist oljemålning
David Ahlqvist oljemålning
David Ahlqvist oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID AHLQVIST (1900-1988): Gotländsk kvarn, monogramsignerad DA, olja på pannå, bildmått ca 46x54 cm

599131

2018-12-15