Oljalampa Indien
2018-12-16
599143
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLJELAMPA, Indien, 1900-talets första hälft, avbildar modersgudinnan Diya stående på en elefant, brons, höjd ca 43 cm
En mindre pip saknas, böjd pip, slitage