Fat fajans Holland Delft 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

FAT, fajans, Holland, Delft, 1700-talets första hälft, dekor av ankor vid vass i underglasyrblått, brättet med stiliserade blommor, diameter ca 35 cm

Omfattande lagningar

599151

2018-12-16