Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
FAT, fajans, Holland, Delft, 1700-talets första hälft, dekor av ankor vid vass i underglasyrblått, brättet med stiliserade blommor, diameter ca 35 cm
Omfattande lagningar
599151
2018-12-16