Klubbat för:
23 000 SEK
2 000 SEK
VASER, 1 par, lackarbeten, Kina, 1900-tal, balusterformade, dekor av "hundra pojkar" i landskap, höjd ca 38 cm
Nagg/avslag, slitage
599160
2018-12-21