Torsten Schollin skrivbord

Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord
Torsten Schollin skrivbord

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORSTEN SCHOLLIN, skrivbord, 1950-tal, fanérat i mahogny, beslag i mässing, 2 utdragsskivor i fronten, höjd 73,5, 170x80 cm

Bruksslitage

599165

2018-12-15