Blomlåda / jardinjär 18/1900-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMLÅDA / JARDINJÄR, 18/1900-tal, mässing, höjd ca 17, 53x31 cm

Slitage

599166

2018-12-18