Spegellampetter

Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, blandstil, ljushållare i mässing, förgylld bronserad dekor, höjd 50x25 cm

Mindre färgbortfall

599167

2018-12-15