Bulldogs 2 st i brons

Bulldogs 2 st i brons
Bulldogs 2 st i brons
Bulldogs 2 st i brons
Bulldogs 2 st i brons
Bulldogs 2 st i brons
Bulldogs 2 st i brons
Bulldogs 2 st i brons
Bulldogs 2 st i brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, "Bulldogs", brons, 1900-tal, höjd ca 12-17, längd 21-28 cm

Mindre slitage

599169

2018-12-18