Ängel i brons 1900-tal

Ängel i brons 1900-tal
Ängel i brons 1900-tal
Ängel i brons 1900-tal
Ängel i brons 1900-tal
Ängel i brons 1900-tal
Ängel i brons 1900-tal
Ängel i brons 1900-tal
Ängel i brons 1900-tal
Ängel i brons 1900-tal
Ängel i brons 1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, ängel, brons, signerad på baksida, Rossini, höjd ca 28 cm

Slitage

599180

2018-12-18