Bing & Gröndal, Porsgrunds, jultallrikar ca 70 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JULTALLRIKAR, ca 70 st, porslin, år 1969- 2003, blandat Bing & Gröndal och Porsgrunds

Bruksslitage, nagg kan förekomma

599189

2018-12-15