Fartygmodell

Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell
Fartygmodell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARTYGMODELL, "Regina" 1900-talets senare del, Billing Boats, ca 73 cm

Smärre slitage

599198

2018-12-16