Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FARTYGMODELL, "Regina" 1900-talets senare del, Billing Boats, ca 73 cm
Smärre slitage
599198
2018-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här