AGA-fyr 1900-tal

AGA-fyr 1900-tal
AGA-fyr 1900-tal
AGA-fyr 1900-tal
AGA-fyr 1900-tal
AGA-fyr 1900-tal
AGA-fyr 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

FARLEDSFYR, 1900-talets första hälft, AGA, rödmålad koppar och järn, höjd ca 72 cm

Korrosion, ny el

599199

2018-12-15