Orientmatta
2018-12-25
599215
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, ca 303x99 cm
Ställvis slitage, reducerad kortsida, skador, lagningar