Trombon Line 800 västtyskland

Trombon Line 800 västtyskland
Trombon Line 800 västtyskland
Trombon Line 800 västtyskland
Trombon Line 800 västtyskland
Trombon Line 800 västtyskland
Trombon Line 800 västtyskland
Trombon Line 800 västtyskland
Trombon Line 800 västtyskland

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TROMBON "Line 800", västtyskland, mässing, längd ca 117 cm

Repor, slitage

599223

2018-12-18