Fåtöljer gustaviansk stil 1800-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 2 st, varav 1 från 1800-talets slut och en senare kopia, gustaviansk stil, skuren dekor, röd plyschklädsel, lösa dunplymåer, sitthöjd ca 50 cm
Bruksslitage, lossade kantband, äldre spår efter skadedjur
599224
2018-12-15