Fåtöljer gustaviansk stil 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 2 st, varav 1 från 1800-talets slut och en senare kopia, gustaviansk stil, skuren dekor, röd plyschklädsel, lösa dunplymåer, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, lossade kantband, äldre spår efter skadedjur

599224

2018-12-15