Skulptur kvinna på huk bronspatinerad metall

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, Kvinna på huk, 1900-tal, bronspatinerad metall, höjd ca 36 cm

Slitage

599225

2018-12-18