Guido Faleschini karmstolar "Tucroma" Italien
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUIDO FALESCHINI, karmstolar, 1 par, "Tucroma", 1970-talet, Italien, kromad ställning, klädsel i brunt skinn, båda etikettmärkt, design Guido Faleschini för Pace Mariani, sitthöjd 48 cm
Skinn med slitage
599228
2018-12-15