Guido Faleschini karmstolar "Tucroma" Italien

 Guido Faleschini karmstolar
 Guido Faleschini karmstolar
 Guido Faleschini karmstolar
 Guido Faleschini karmstolar
 Guido Faleschini karmstolar
 Guido Faleschini karmstolar
 Guido Faleschini karmstolar
 Guido Faleschini karmstolar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUIDO FALESCHINI, karmstolar, 1 par, "Tucroma", 1970-talet, Italien, kromad ställning, klädsel i brunt skinn, båda etikettmärkt, design Guido Faleschini för Pace Mariani, sitthöjd 48 cm

Skinn med slitage

599228

2018-12-15