Sifon England

Sifon England
Sifon England
Sifon England
Sifon England
Sifon England
Sifon England
Sifon England
Sifon England
Sifon England
Sifon England

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIFON, 1900-talets första hälft, England, vitmetall och glas, märkt Made in England 1926, höjd ca 35 cm

Bruksslitage

599229

2018-12-15