Örhängen 18k guld
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ÖRHÄNGEN, 2 par, 18 k guld, 1 par med hängande ringar, Trege Guldsmedsaktiebolaget, skruvstift, 1 par med 4 hängangde ringar, stämplade ´´OPI´´, skruvstift, höjd ca 2.2-3 cm, totalvikt ca 6 g
Smärre slitage
599234
2018-12-16