Örhängen 18k guld

Örhängen 18k guld
Örhängen 18k guld
Örhängen 18k guld
Örhängen 18k guld
Örhängen 18k guld
Örhängen 18k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖRHÄNGEN, 2 par, 18 k guld, 1 par med hängande ringar, Trege Guldsmedsaktiebolaget, skruvstift, 1 par med 4 hängangde ringar, stämplade ´´OPI´´, skruvstift, höjd ca 2.2-3 cm, totalvikt ca 6 g

Smärre slitage

599234

2018-12-16