Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), motiv från Öresund med skepp och kronborgsslott, signerad C Hansen, daterad 1922, olja på duk, ca 65x93 cm

Mindre färgbortfall, ytsmuts

599242

2018-12-18