Cocktail shakers

Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers
Cocktail shakers

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SHAKERS, 2 st., nysilver, GAB och CG Hallberg, höjd ca 19 resp 19,5 cm

Bucklor, smärre repor

599250

2018-12-27