Bordslampa BN-25 Hans-Agne Jakobsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampa, BN-25, Markaryd, 1900-talets andra hälft, mässingsfärgad aluminium, höjd ca 30 cm

Repor

599270

2018-12-16