Lockurnor

Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, Kanton, polykrom dekor, lockknopp i form av fohund, höjd ca 62-65 cm

Slitage

599271

2018-12-17