Gustaf Magnusson

Gustaf Magnusson
Gustaf Magnusson
Gustaf Magnusson
Gustaf Magnusson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUSTAF MAGNUSSON, (1890-1957), etsning, signerad, motiv föreställande frestelse, bildmått 16x24 cm

Något gult blad.

599272

2018-12-15