Carambole bord 1900-talets början

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARAMBOLE BORD, 1900-talets början, stomme i ek med mörk fanér, balusterformade ben, blåspelduk, lös överdel, höjd ca 83, 182x100 cm

Märken, avslag, slitage

599273

2018-12-19