Praktram 1800-talets slut

Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut
Praktram 1800-talets slut

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PRAKTRAM, 1800-talets slut, träskuren dekor med Svenska riksvapnet, ca 205x143, innermått 140x113,5 cm

Skador, slitage

599274

2018-12-19