Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i olika träslag bl.a mahogny, 3 lådor samt skrivskiva, beslag i mässing, höjd 77, 95x59 cm

Fanérskador, nyckel saknas, trög skrivskiva, bruksslitage

599294

2018-12-15