Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i olika träslag bl.a mahogny, 3 lådor samt skrivskiva, beslag i mässing, höjd 77, 95x59 cm
Fanérskador, nyckel saknas, trög skrivskiva, bruksslitage
599294
2018-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här