Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, s k rökbord, 1900-tal, benställning med skuren dekor, rund skriva med dekor av fåglar, höjd ca 53, diameter 60 cm

Bruksslitage

599296

2018-12-17