Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Katter, signerad J. Boré, olja på duk, ca 33x40 cm

599308

2018-12-17