Golvlampa Lyktan Bankeryd
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LYKTAN BANKERYD, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, fotplatta i stenmassa, etikettmärkt, höjd ca 215 cm
Kuntoraportti
Brukslitage
599326
Päivämäärä:
2018-12-16