Skinnsoffa Stouby
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOUBY, skinnsoffa, modell "Sanne", Danmark, 1900-talets senare del, tvåsitsig, genombrutna sidogavlar i bok, lösa plymåer, klädsel i ljusbrunt skinn, sitthöjd ca 45, längd ca 150 cm
Bruksslitage, fläckar, ställvis solblekt
599333
2018-12-16