Runa Malmer oljemålning

Runa Malmer oljemålning
Runa Malmer oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RUNA MALMER (1915-2012): Kyrkkaffe, signerad Runa Malmer, olja på duk, ca 57x70,5 cm

599334

2018-12-16