Gunnar Jonn oljemålning

Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GUNNAR JONN (1904-1963): "Bakgårdar", signerad och daterad Jonn -58, olja på duk, ca 45x60 cm

Kuntoraportti

599336

Päivämäärä:

2018-12-16