Gunnar Jonn oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GUNNAR JONN (1904-1963): "Bakgårdar", signerad och daterad Jonn -58, olja på duk, ca 45x60 cm
Kuntoraportti
599336
Päivämäärä:
2018-12-16