Ring Mekanikk skrivbordsstol Norge

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RING MEKANIKK, skrivbordsstol, krom, Norge, 1900-talets andra hälft, grön textilklädsel, på hjul, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Tyget med slitage, armlänet med nötning

599346

Päivämäärä:

2018-12-16