Ring Mekanikk skrivbordsstol Norge
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RING MEKANIKK, skrivbordsstol, krom, Norge, 1900-talets andra hälft, grön textilklädsel, på hjul, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Tyget med slitage, armlänet med nötning
599346
Päivämäärä:
2018-12-16