Sybord Fridhagen
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNDT FRIDHAGEN, sybord, Bodafors, 1960-tal, fanérat i teak och ek, låda i sargen, korg i rotting, fotavslut i mässing, på hjul, märkt Bodafors 1963, höjd ca 62, 60x65 total längd 121 cm
Brukslitage
599348
2018-12-16